DENIOS GmbH Magyarországi Közvetlen Kereskedelmi Képviselete
Sarkantyú köz 5.
9021 Győr

Tel.: 06 96 800 147
Fax:  +43 6225-20533-44
E-mail: info@denios.hu
Internet: www.denios.hu

Servicetechniker (w/m/d) in Vollzeit

Ihre Aufgaben

  • Wartungen und sicherheitstechnische Überprüfungen

  • Montage unserer hochwertigen Sicherheitseinrichtungen bei unseren Kunden vor Ort

  • Reparaturen und Instandsetzungsarbeiten

Ihr Profil

  • Abgeschlossene Berufsausbildung (Industriemechaniker, Schlosser, Metallbauer,

    Elektriker, Klimatechniker o.ä.)

  • Genaue, sorgfältige und strukturierte Arbeitsweise

  • Ausgeprägte Kunden- und Serviceorientierung

  • Führerschein Klasse B, Staplerschein von Vorteil

  • Reisebereitschaft mit Übernachtung (Mo-Fr)

  • Kommunikationsgeschick, Freude am Umgang mit Kunden

  • Zuverlässig und lösungsorientiert

  • Gute Deutschkenntnisse

Unser Angebot

  • Eine interessante Aufgabe und einen sicheren Arbeitsplatz

  • Ein motiviertes und engagiertes Team mit netten und hilfsbereiten Kollegen

  • Umfassende Einschulung

  • Bestens ausgestattetes Servicefahrzeug

  • Leistungsgerechte und marktkonforme Entlohnung

A DENIOS-ról

A DENIOS dinamikusan fejlődik – akárcsak az a piac, ahol működünk. Vállalatunk feladatai és kihívásai ugyanolyan sokrétűek, mint a termékeink, és olyan egyediek, mint a személyre szabott megoldásaink. Ön beillik közénk, ha szeretne egy ilyen kihívást jelentő feladatot elvállalni és aktívan elősegíteni egy nemzetközi piacvezető cég fejlődését.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben igen, kérjük, küldje el részletes és teljes jelentkezési dokumentációját a lehetséges kezdési dátummal és a fizetési elvárások megjelölésével a következő e-mail címre: alB@denios.at
Kérjük, hogy az összes dokumentumot egy PDF-fájlban, legfeljebb 5 MB méretű fájlban küldje el. Várjuk a jelentkezését! Adatvédelemmel kapcsolatos megjegyzések.

ELÉRHETŐSÉG

Kérdése van a pozícióval vagy a DENIOS-szal kapcsolatban? Forduljon hozzánk bizalommal: 06-96-800-147

DENIOS GmbH
Mag. Angelika Bauer-Prieger
Nordstraße 4
5301 Eugendorf
www.denios.hu

Bejelentkezés
Az Ön kosaraHozzáadva a kosárhoz
A kosárhoz
Szívesen adunk önnek tanácsot!

Hívjon minket, küldjön e-mailt: info@denios.hu, vagy töltse ki az űrlapot, és mi a lehető leghamarabb válaszolunk Önnek.

H – Cs: 8:00 – 17:00 | P 8:00 – 14:00